Kušett BLACK MULTIPOCKET

Kood: SW50578

Hind: al. 423 €459 €

Tarneaeg: 1 - 2 nädalat

Värv:

Mõõt - Hind:

Kirjeldus

Kahekihilise vedrusüsteemiga kušett Black Zoned Multipocket Hr foam Sensity väga nõudlikule unegurmaanile. Ülemist, 7-tsoonilist multipocket vedrusüsteemi, toetab alumine mini-bonell vedruplokk. Tsoonid toetavad erinevaid kehapiirkondi erinevalt. Õla- ja puusavöö vajuvad seetõttu paremini madratsisse, ning teised kehapiirkonnad leiavad rohkem vajalikku tuge. Niimoodi vahetab inimene une jooksul vähem asendeid, uni on sügavam ja inimene puhkab paremini välja.

Lisaks väga heale vedrustusele, on kušett vooderdatud high resilience porolooniga, mis on märksa mugavam ja vetruvam kui klassikaline poroloon. Sleepwell´i kušettides kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Kõrgem puitraam annab tootele tavapärasest esinduslikuma välimuse ning hele strech-kangas vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Osa kušeti kattekangast on frotee, mis ei lase voodilinal ega kattemadratsil maha libiseda. Vooderdatud high resilience porolooniga. Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit.

Valida on 8 erinevat tooni mööblikanga vahel. Kangas, puuvill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Võimalik on juurde osta mööblikangaga kaetud peatsiots.

Kušeti kõrgus on 33 cm, U jalad on 25 cm, koonusjalad - 10 või 18 cm (paluks selgitusse märkida, mis kõrgust Te soovite), pulgakujulised puitjalad - 24 cm.

Kušett on jäik.

Saadaval on mõõdud 80,90,120,140x200cm. Kahest kušetist saab moodustada kattemadratsi abil suurema voodi mõõdus 160x200 või 180x200. Võimalik on tellida ka erimõõdus tooteid standardse laiusega, kuid pikkusega 190 ja 210cm.

 

Kušettide hinnad koos jalgadega.

Kušetiga saab tutvuda (katsuda) näidiste saalis aadressil Madara 33-427, Tallinn.

Valmistaja - Sleepwell, Eesti.

Märgitud hinnad juba sisaldavad allahindlust 8 %.