Transport

TRANSPORT

1.            Transport Tallinna piires kliendi maja ette maksab 20,0-26,0 €. Kui kaupa ei ole palju, maksab selle tassimine korterisse või maja 35-50 eurot. Juhul kui kaupa on palju või see on suurte mõõtmetega, lepitakse hind kokku eraldi. Kauba kättesaamisel tuleb kindlasti näidata tellimuskirja.

2.            Transporti mujale Eestisse korraldab OMNIVA kuller.

Transpordi hinna saate teada veebilehelt www.omniva.ee või helistades meie kontorisse. Tasumine transpordi eest toimub pärast kauba tarnimist kliendile OMNIVA kulleri väljastatud arve alusel. Maksta saab nii sularahas kui kaardiga. Kulleril on olemas kaardimakseterminal.

Kauba tarneaeg lepitakse kliendiga kokku. Kuller helistab teile tund aega ette, samuti saadame SMS-i, kus on tarneaeg kirjas.

3.            Soome tarnime kaupa kord 1–2 nädala tagant. Tarne Helsingisse maksab ligikaudu 120 eurot. Helsingist edasi kehtib lisatasu 1,0 eurot km kohta.

4.            Tellitud kaubale võite tulla järgi ka meie laohoovi aadressil Madara 33, 10613 Tallinn.

5.            Esimesed 15 minutit parkimist Madara 33 siseõues on parkimiskella kasutamisel tasuta. Edasi on parkimine siseõues meie klientidele samuti tasuta, kuid selleks on vaja kindlasti küsida meie kontorist parkimiskaart.