Meist

Meie ettevõte müüb mööblit juba 1990. aastate algusest.

Viimase 20 aasta jooksul oleme edukalt tegutsenud Eesti mööbli turul. 

Praegust turuolukorda arvestades jätkame mööbli müügiga veebipoes www.pm24.ee. Lisaks teenindame kliente kontoris, kus asub ka meie pakutava toodangu näidistesaal.

Viimase 15 aastaga oleme kujunenud professionaalseks köögimööbli müüjaks. Pakume köögimööbli tootmisele spetsialiseerunud vabrikute toodangut, lisaks teiste tootjate laudu, toole, puhvetkappe ja muid köögis kasutatavaid mööbliesemeid.

Veebilehe loomise ajendiks oli idee, et paljud inimesed soovivad küll oma köögi välisilmet muuta, kuid neil ei ole selleks piisavalt vahendeid. Meie pakume oma klientidele võimalust soetada kvaliteetne toode turuhinnast märksa soodsamalt. See on võimalik tänu järgmistele asjaoludele:

  1. Oleme väikeettevõte, mille tööjõukulud on mõõdukad – nii on ka meie juurdehindlus pisut väiksem kui suurtel firmadel ja kauplustel.
  2. Me ei tegele mitte tootmise, vaid üksnes valmistoodangu kokkuostuga suurtelt vabrikutelt, mis toodavad mööblit konveiermeetodil. Selline tootmisviis langetab tunduvalt toodangu hinda. Mööbli kvaliteeti kontrollitakse pidevalt ning seda on lihtne komplekteerida ja kokku panna.

Eeltoodust tulenevalt valivad paljud kliendid ise köögimööbli välja ja panevad selle kohapeal kokku. Nii säästavad meie kliendid nii mööbli hinna kui ka montaaži arvelt.

Soovi korral paneme mööbli Teie eest kokku, paigaldame selle ja lahendame muud jooksvad küsimused. Valikus on igas suuruses köögimööblit. Vajadusel kohandame mööbli sobivale suurusele ja viimistleme selle kas kohapeal või oma töökojas.

Kui Teile jäid silma meie köögid – korpuste värv, esipaneelid-uksed, lisatarvikud, töötasapinnad, siis palume Teil teha järgmist:

  1. Visandage käsitsi köögi plaan.
  2. Mõelge läbi lisaseadmete (külmik, pliit, õhupuhasti, kraanikauss, nõudepesumasin) paigutus.
  3. Soovitatavalt võiks mõelda ka sellele, mis värvi ja millisest materjalist peaksid olema uksed, kuid see pole tingimata vajalik.

Järgmise sammuna võiksite külastada meie näidistesaali, kus on võimalik tutvuda kõigi pakutavate materjalidega. Koostame Teile hinnapakkumise ja 3D-köögiprojekti, võttes arvesse transpordi-, montaaži- ja paigalduskulusid. Soovi korral võtame mõõdud kohapeal.

Tellimuste täitmise ooteajad on lühikesed, 4–8 nädalat, sest mööbel on juba valmis ja vabrikus ootel. Transpordime seda tootjate juurest iga 2 nädala tagant.

Soovi korral võite koostada eelkalkulatsiooni. Köögimööbli maksumus oleneb selle komplektsusest ja materjalist ning võib ulatuda 300–800 € jooksva meetri (j.m.) eest. Keskmine hind on 600 € j.m. eest.

Kalkulatsioon: korrutage kogu köögi pikkus (nurgelise paigutuse korral külgede pikkuste summa) 300–800, keskmiselt 600 €. Tulemuseks saate köögimööbli maksumuse, milles sisalduvad nii alumised kui ka ülemised kapid ja töötasapinnad.

Näide: köögi pikkus on 4 meetrit. Miinimumhind on 4 j.m. × 300 €/j.m. = 1200 €. Hinnas sisaldub mööbli maksumus. Kokkupaneku ja paigalduse eest tuleb tasuda eraldi.

Kui Te ei ole veel otsustanud, kust köögimööbel tellida, siis varuge tund aega ja tulge meile külla. Tutvustame Teile 20 minuti jooksul oma lahendusi ja koostame hinnapakkumise.

Ootame Teid näidistesaalis aadressil Madara 33, ruum 427, 10613 Tallinn.

Tel: 646 1466, e-post: info@pm24.ee.