Tellimistingimused

OSTMINE

1.Valige Teile meeldiv toode, suurus ning värvus ja lisage toode  ostukorvi, klikkides „lisan ostukorvi„.

2.Ostukorvis tellitavate toodete kogust saab muuta, klikkides "+" või "-". Kauba eemaldamiseks ostukorvist klikkige "eemalda".

3.Tellimuse sooritamiseks klikki "Vormista tellimus". Täitke vajalikud lahtrid. Transpordi vajadusel valige vastav ruut. Kui soovite ise kaubale järele tulla, märkige - tulen kaubale ise järele.

4.Ostu kinnitamiseks klikki "OSTA". Peale seda saate e-posti teel saadetise nimega "Tellimuskiri", mis ilmub Teie ekraanile ja mille alusel saate tasuda kauba/teenuste eest.

5. Tooted toimetatakse lattu või kliendile detailidena, välja arvatud juhul kui tooteinfos on märge, et toode on kokkupanduna.

6. Mööblimõõtmed meie kaupluses on järgmised - laius x sügavus x kõrgus!!!

MAKSMINE

1.Tellimus jõustub ja toote tarneaeg algab alates hetkest, kui olete sooritanud makse või osamakse 50% summast.

2.Maksmisel palume märkida selgitusse Teie "Tellimuse" numbri.

3.Juhul, kui arve pole tasutud 21 päeva jooksul, tühistatakse tellimus.

4.Tellitud kauba olemasolust teavitame Teid telefoni või e-maili teel. Kaup väljasatatakse meie kaupluse laost (Madara 33, Tallinn) tellimuslehe alusel, kui kauba eest on tasutud kogu summa.

5.Küsimuste korral helistage tööpäevadel 12.00-19.00 telefonil 64 61 466 või kirjutage e-mailile: info@pm24.ee

TARNEAEG

Tarneaeg on märgitud kauba seletuse juures orienteeruvalt. Tarneaja muudatuste kohta informeeritakse Teid telefoni või e-maili teel.

TRANSPORT

1.            Transport Tallinna piires kliendi maja ette maksab 20-26 eurot. Kui kaupa ei ole palju, maksab selle toimetamine korterisse või maja 35-50 eurot. Juhul kui kaupa on palju või see on suurte mõõtmetega, lepitakse hind kokku eraldi. Kauba kättesaamisel tuleb kindlasti näidata tellimuskirja.

2.            Transporti mujale Eestisse korraldab OMNIVA kuller.

Transpordi hinna saate teada veebilehelt www.omniva.ee või helistades meie kontorisse. Tasumine transpordi eest toimub pärast kauba tarnimist kliendile OMNIVA kulleri väljastatud arve alusel. Maksta saab nii sularahas kui kaardiga. Kulleril on olemas kaardimakseterminal.

Kauba tarneaeg lepitakse kliendiga kokku. Kuller helistab teile tund aega ette, samuti saadame SMS-i, kus on tarneaeg kirjas.

3.            Soome tarnime kaupa kord 1–2 nädala tagant. Tarne Helsingisse maksab ligikaudu 120 eurot. Helsingist edasi kehtib lisatasu 1,0 eurot km kohta.

4.            Tellitud kaubale võite tulla järgi ka meie laohoovi aadressil Madara 33, Tallinn.

5.            Esimesed 15 minutit parkimist Madara 33 siseõues on parkimiskella kasutamisel tasuta. Edasi on parkimine siseõues meie klientidele samuti tasuta, kuid selleks on vaja kindlasti küsida meie kontorist parkimiskaart.

 

PRIVAATSUS JA ANDMEKAITSE

Klientide isiklikud andmed ning andmed nende poolt sooritatud tellimuste kohta on rangelt konfidentsiaalsed ja nende sattumine kolmanda osapoole kätte on välistatud.