Liisi järelmaks

Meie ettevõte pakub mugavat järelmaksu võimalust koostöös Liisi järelmaksuga.

  • Kiire limiidipäring
  • Sissemakse alates 0 €
  • Meie e-poes lepingutasu 0 €
  • Minimaalne ja maksimaalne ostusumma puudub
  • Ettenägematute makseraskuste tekkimisel ja kohesel teavitamisel leiame üheskoos sobiva lahenduse
  • Liisi lepingu üldtingimustega tutvu: liisi.ee/tingimused
  • Järelmaksupakkujaks on Koduliising AS. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 39,40 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 419 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud interssimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidisumma 419 €, maksete kogusumma 499,32 eurot ja tagasimaksete summa 499,32 eurot.

Liisi järelmaksutaotluse blankett


Tänav/talu, maja, korter, vald/linn, maakond
Igakuine netopalk ja lisasissetulekudFinantskohustused ja majapidamiskulud


* On isik, kes täitmise hetkel või kuni aasta tagasi on täitnud avaliku võimu olulisi ülesandeid (näiteks riigipea, valitsusjuht, minister, ase- ja abiminister, parlamendiliige, ülem- ja konstitutsioonikohtu kohtunik, riigi kontrollasutuse ja keskpanga nõukogu liige, suursaadik, asjur ja kaitsejõudude kõrgem ohvitser, riigi äriühingute juhtimis-, järelevalve- või haldusorgani liige) ja tema perekonnaliikmed (näiteks abikaasa / abikaasaga võrdväärne partner, laps ja lapse abikaasa või partner, vanem) ning tema lähedased kaastöötajad (näiteks nõunik, assistent jne).

** Olen teadlik ja nõustun, et minu isikuandmete kohta tehakse päring kogumispensioni registrisse ning saadud andmeid kasutatakse minu brutotöötasu väljaarvestamiseks. Päringutega mittenõustumisel olen nõus esitama andmete kontrollimiseks enda viimase 6 kuu konto väljavõtte.

*** Nõustumisel lubate kasutada oma kontaktandmeid selleks, et saada e-posti või SMS-iga teavitusi Holm Banki uudistest, sooduspakkumistest ja partnerkampaaniatest. See ei kohusta Sind millekski ja saad sellest igal ajal loobuda, kasutades pakkumisest olevat loobumise võimalust või kirjutades info@holmbank.ee. Holm Bank AS ei koorma oma kliente rämpspostiga ega jaga klientide kontaktandmeid turunduseks kolmandatele isikutele.