Kušett RED POCKET

Kood: SW5013

Hind: al. 228 €289 €

Tarneaeg: 1 - 2 nädalat

Värv:

Kušetti jäikus:

Mõõt - Hind:

Kirjeldus

Kušett Red Pocket on kahekihilise vedrusüsteemiga kušett, mille loomisel on mõeldud parimale võimalikule magamismugavusele. Ülemist, pakitud vedrusüsteemi, toetab almine mini-bonell vedruplokk ja nii liigub voodi pind ainult seal, kuhu langeb keha raskus. Selline süsteem annab kehale vajaliku toe ning on hääletu ja mugav. Kušeti pehmenduseks on kasutatud high resilience porolooni, mis on märksa mugavam ja vetruvam kui klassikaline poroloon. Võimalik valida pocket vedru jäikust.

Sleepwell´i madratsites kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Kõrgem puitraam annab tootele tavapärasest esinduslikuma välimuse ning puuvillasisaldusega hele strech-kangas vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Osa kušeti kattekangast on frotee, mis ei lase voodilinal ega kattemadratsil maha libiseda. Vooderdatud high resilience porolooniga.

Valida on 6 erinevat tooni mööblikanga vahel. Võimalik on juurde osta kas puidust või mööblikangaga kaetud peatsiots.

Kušeti kõrgus on 31 cm, U jalad on 25 cm, koonusjalad - 10 või 18 cm (paluks selgitusse märkida, mis kõrgust Te soovite), pulgakujulised puitjalad - 24 cm.

Kušettide hinnad koos jalgadega.

Kušetiga saab tutvuda (katsuda) näidiste saalis aadressil Madara 33-427, Tallinn.

Valmistaja - Sleepwell, Eesti.

Märgitud hinnad juba sisaldavad allahindlust 22 %.