SANTORINI kollektsioon

Kood: AA21255

Hind: Küsi pakkumist

Tarneaeg: 4 - 6 nädalat

Värv:

Mõõt - Hind:

Kirjeldus

Santorini kollektsioon on mõeldud söögituba ja elutuba. Naturaalsest, peitsitud ameerika pähklispoonist täispuidust esiosaga mööbel ammutab inspiratsiooni kaasaegse modernismi tarbekunsti teostest. Harmoonilised klotsid lummavad kaunilt vormitud frontidega, liikudes õrnalt kõveratesse käepidemetesse.

Kollektsioon võlgneb selle erakordse efekti visuaalse lähenemisega mööbli valmistamisele kui täiuslikule käsitööle ja kaasaegse tootmisettevõtte tehnoloogiliste võimaluste spektri kasutamisele. Lisaks on rafineeritud disainmööbel kõigis detailides ja sellel on praktilisi lahendusi, näiteks vaikse uste sulgemise süsteem ja LED-valgustus.

Samuti väärib märkimist kõrgete temperatuuride ja alkoholi suhtes vastupidavate lauaplaatide kohta. Kõik need eelised muudavad Santorini eriti atraktiivseks pakkumiseks nõudlikele kasutajatele. 

Seeria SANTORINI sisaldab suurt hulka mitmesuguseid mooduleid; nende abil võib praktiliselt sisaldada igat ruumi, näiteks elutuba, söögituba või magamistuba. Kõik kollektsiooni elemendid on vastupidavad, ruumikad, kauakestvad ja väga mugavad kasutamisel.

Korpus: looduslik pähkli spoon. Uksed: naturaalsest ameerika pähkel.

Valmistatud EL-s.

Täpsemat informatsiooni saab aadressil Madara 33-427, Tallinn.

Hinnad kokkuleppel! Allahindlus - 20%